3.08.2012

Duyuru :Bizim Bloglar Mahallesi Üyeliği Hakkında:

10 Ağustostos 2012 tarihinden itibaren (BBM) Bizim Bloglar Mahallesi  ve tüm diğer aktiviteleri  (Muhtarlık, Bloglar Listesi, BlogKatalog) için üyelikler sadece Üye Ol sayfamızdan yapılacak olan başvurular ile kabul edilecektir. 2 Ağustos  itibari ile Üye Ol sayfamız kullanıma hazırlandı... Kullanman arkadaşlarımız oldu bile.. Sizlerde kullanabilirsiniz... Şimdiden kullanmaya başlayabilirsiniz..

BBM sayfalarının hazırlanması sırasında 'Nasıl Üye Oluruz?' diyenlere cevaben yaptığımız duyurularda: üye olmak isteyenlerin ziyaretçi olmalarının yeterli olduğunu duyurmuştuk.

Bu uygulamamız 9 Ağustos 2012 günü sona erecektir..
10 Ağustos 2012 tarihinden itibaren sadece  Üye Ol  sayfamızdan yapılacak başvurular esas alınacaktır..


İzleyiciler bölümlerinde 9 Ağustos 2012 saat  11:59'a kadar izleyici olarak yer alan kişilerin hepsi üyemiz olarak kayıt altına alınmış olacaktır.  

Bundan sonra izleyici olanlar, diğer bloglarda da olduğu gibi,  sadece izleyici olarak kabul edilecektir..  İzleyicilerimiz, eğer Bloglar Listesinde veya Katalogda yer almayı arzu ederlerse ayrıca Üye Ol  sayfamızdan üyelik formunu doldurmaları gerekecektir.

10 Agustos 2012 tarihinden sonra;  yeni kayıtları takip etmek isteyenler Bloglar Listesinde, Mahallede olup bitenleri bilmek isteyenler Genel Duyurular sayfamızda,  izleyici olabilirler...

Üyelerimiz ise, sürekli olarak, duyuru ve yeni kayıtlardan izleyici olma şartı aranmadan bilgilendirileceklerdir.

Saygılarımızla...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder