19.01.2013

Düşünüyorum, o halde....

Bildiğiniz gibi, Damla dergisi yazarı Sabahattin Gencal Kuran'ı anlamaya çalışarak okuyor ve süreci de bizlerle adım adım paylaşıyor. Bugün  Kuran'da "okumak" üzerine yazılan detaylar üzerinde durmuş ve çıkarımlarını anlatmış... 


Düşünüyorum, o halde …

2 yorum:

 1. Merhaba,
  Goethe’nin “Bir işi zamanında yapmazsan eğer/azalır taşıdığı değer.” Vecizesi teşekkür için de geçerlidir. Maalesef teşekkür için geç kaldım.
  Duyuruları gözden geçirmeme rağmen, her nasılsa benimle ilgili duyuruyu göremediğimden bu gecikme.
  Teşekkür ederken çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  Bir yazımda açıkladığım gibi blog dünyasında sizler gibi gençler var. Hem içerik hem teknik bakımından gıpta ettimiz siteler var. Yani bu konularda fazla katkım olamaz; onun için yetmişimde de olsa yeniden internet öğrencisi oldum. Yani öğretmen gibi değil öğrenci gibi olmaya çalışacağım.
  Kuran-ı Kerimi anlayarak okumak, okuduklarımızı yaşamak ve paylaşmak bireyler için olduğu kadar, toplumlar ve insanlık için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Bu kaynaktan beslenmeye çalışacak, bu arada okuduklarımı paylaşmamdan ayrı olarak çağrışımlarımı da deneme havasında paylaşacağım.
  Hayırlı günler dileğiyle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam her zamanki gibi çok kibarsınız. Biz size teşekkür etmeliyiz hiç yılmadığınız, "oldum" demediğiniz ve hep doğruyu aradığınız için... bütün bunları yaparak "örnek" olduğunuz için.. Kuran-ı Kerim okumanızın da çoğumuz için yararlı olacağına tüm kalbimle inanıyorum...
   Sevgi ve saygılarımızla...

   Sil