9.02.2013

Muhtarlıktan Duyuru: Artık kendi postlarınızın tanıtımını kendiniz de yapabilirsiniz...

BlogPostKatalog bildiğiniz gibi BBM sakinlerinin blog yayınlarının tanıtımlarının, yayın konularına göre tasnif edilerek yer aldığı bir katalog.

Bir süredir deneme yayınındaydık ve artık kalıcı olarak düzenledik...BBM sakinleri, bu katalog içerisinde kalıcı olarak yer almasını arzuladıkları yayınlarının tanıtımlarını kendileri de yapabilirler.

Bunun için:

BlogPostKatalog İndex sayfasında yer alan başlıklardan tanıtımını yapmak istediğiniz postunuz için uygun olan başlığı seçerek tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan katalog bölümünde sayfa başlığının altında "Login" sekmesini göreceksiniz:


"Login" sekmesini tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfadaki kutunun alt tarafında "register" sekmesini göreceksiniz.


Register sekmesinini tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki form gelecek.

;

BBM  üyelerimize post yazma, kategori oluşurma, silme, düzeltme v.s. bir çok yetki verilecek...
ama aynı üyelik şekli ile BBM üyesi olmayan, hatta blog bile yazmayan izleyiciler de üye olabilirler....

izleyici üye ile BBM üyesini birbirinden ayırabilmek ve gerekli yetkileri verebilmek için BMM üyelerinden bu formu doldururken blog adını veya bloglarını yazarken kullandıkları adları yazmaları rica olunur. Herhangi bir nedenle farklı bir isim kullanıyorlarlarsa muhtar@bloglarmahallesi.com adresine bir mail ile blog isim ve adreslerini bildirmeleri önemle rica olunur.

Yukarıdaki formu doldurduktan sonra mail kutunuza gelecek olan maildeki teyid linkini tıkladıktan sonra üye olduğunuz bölüme giriş yapabilirsiniz. 

Ekranın sağ üst köşesinde kendi üye adınızı göreceksiniz. Bunu tıkladığınızda çıkacak olan menüden profilinizi düzenleyin lütfen.

Bu arada biz de en geç 24 saat içerisinde sizin yetkileriniz vermiş olacağız. bundan sonra arzu ettiğiniz zaman arzu ettiğiniz yayınınızı (geçmiş yayınlarınız da dahil) bizim yayınladığımız diğer örneklerdeki formata sadık kalarak yayınlayabilirsiniz. 

Yeni kategori açabilirsiniz.

Ancak ek bölüm ve sayfa açmadan önce lütfen bizlerle temasa geçin...

"Beni siz kayıt edin, yetkilerimi de ayarlayın bana bildirin, ben sonra şifremi değiştiririm " diyorsanız... mail adresimizi biliyorsunuz...

Sormak istediğiniz her türlü konuda olduğu gibi bu konuda da muhtar@bloglarmahallesi.com....adresinden ulaşabilirsiniz...

Sevgiyle kalın....Önemli Not:  deneme yayını sırasında yayınlamış olduğumuz post tanıtımlarınızın hepsi yeni sayfalarına aktarılıyor... henüz tamamlanmadı ama kısa sürede tamamlanacaktır, büyük kısmı aktarıldı bile...

bir de bu süreç içerisinde bazı postlarınız izleyicilerden yorum aldı bile....:)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder