17.03.2013

Muhtarlık Duyurusu: Blog Postları

Bildiğiniz gibi BlogPostKatalog yenilendi. Bunu dah aönce de duyurmuştuk. Ancak bu süreç içerisinde gelen bazı mesajlar nedeniyle bir açıklama yapmak istedim.

BlogPostKatalog sayfalarında sizlerin yayınladığı postlardan seçerek ve "paylaşmak istiyorum" denilen postlar yayınlanıyor.

Bunlar yayınlandığında;
a) twitter
b) facebook
c) BlogKatalog böümünde "Yeni Eklenenler" sekmesinden  duyurulmaktadır. 

Ayrıca bugün Genel Duyuruların en altına da "YENİ YAYINLAR"duyuru kutusu yerleştirdik.

Genel Duyurularda bundn böyle her kesimi ilgilendirebilecek "duyuru" niteliğindeki duyurular yer  alacak... son günlerde de bunu uyguluyoruz.

Bu uygulamaya bazı arkadaşlarımızın post yayınlarını bir daha bizim yayınlamamız ile sıkıntı duyduklarını söylemeleri ile başladık.

Bu şekilde olunca her kes arzu ettiği yayıları izleyebilir ve google feeder her şeyi double gostermemiş olur... gerçi şimdi o da gidiyormuş... bu  yüzden de iyi olmuş biz önlemleri erken almış olduk. sebep olan arkadaşlara  teşekkür ederiz...

BBM üyelerinin tüm postlarını izleyebildiğimiz bizim kendi feeder sistemimiz olduğu için bizim üyelerimizi takip etmekte sorunumuz yok.  Biz takipteyiz...:))

(Sizlere de tavsiye ederiz arzu eden olursa  "feedonfeeds" (http://feedonfeeds.com/) kullanımı çok basit ve çok da iyi işliyor.)

Ayrıca tekrar hatırlatırım, kendi postlarınızı BlogPostKatalogda yayınlamak biz olmadan da kendiniz yayınlayabilirsiniz... ne zaman arzu ederseniz ya yayınlamak istediğiniz bölümde sayfaların yazdığı yerdeki "login" sekmesine tıklayıp da üye olarak  veya bize (muhtar@bloglarmahallesi.com)  bir mail atarsınız  "şu-şu-şu bölümlerde ben kendi postlarımı yayınlamak istiyorum" dersiniz sizin yerinize biz ayarlamalarınızı yaparız...

Sevgiyle kalın....4 yorum:

 1. bloglarımı ekler misiniz listenize..

  YanıtlaSil
 2. Bu arada ben eski adımla çaçaron blog..

  http://morcafe.blogspot.com/ yemek ve örgü bloğum

  http://tontirikler.blogspot.com/anne-cocuk bloğum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tamam gereki düzenlemeleri bir iki güne yaparız...

   Sil
  2. teşekkürler :)

   Sil