22.12.2013

Araştırmacı Yazarlarla Pazar Günü Ziyareti

Merhaba sevgili BBM üyeleri ve yolu buradan geçen değerli okuyucu.. Her defasında aynı açıklamayı yapıyorum, pazar günü ziyaretlerini bilenler sıkılabilirler bu tavrımdan ötürü ama bilmeyenler için bir yineleme yapma gereksinimi duyarak kısaca izah ederek başlamak isterim bu haftaki yazıma. 

Bizim Bloglar Mahallesine üye olan blog yazarları ve internet sitesi kullanıcılarından bazılarını her pazar günü, ziyaret ederek, blogları/internet siteleri ile ilgili ilk göze çarpan özelliklerini dile getiriyoruz. Bu sayede hem biz üyelerimizin blogları ile ilgili fikir ediniyoruz, hem de sizlerin yeni keşifler yapabilmeniz adına küçük ipuçları vermeye çalışıyoruz. 

Bugüne kadar 158 blog yazarının kapısını çaldık. Zaman içerisinde üyelerimizden ayrılanlar, yazmayı bırakanlar oldu. Bunun yanı sıra yeni üyelerin katılımıyla da ailemiz daha da renklendi ve şenlendi. Sözü fazla uzatmadan ziyaretimize başlayalım...  

Bu hafta pazar günü ziyaretimizde, kimin kapısını çalalım diye düşünürken, burayı tıklayıp kategorilerden Dergi/Gazateyi seçtim. Karşıma çıkan bloglar içerisinde de daha önce ziyaret etmediğimiz üç yazarımızı belirledim. 


 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder